Close

قائمة الاسعار

قائمة أسعار RedSeaZone

دورات التزلج الشراعي

*PROMO – kurs opłacony online do 36h przed przylotem do Egiptu

يشمل السعر

السعر لا يشمل

Kursy wing foil i kite foil

استئجار معدات التزلج الشراعي

توفير المساعدة خلال الأنشطة واستخدام الموقع

Zniżki na asekurację dla stałych klientów

Kitesurfing i wingsurfing w El Gouna 

Kitesurfing i wingsurfing w Egipcie,  w luksusowym mieście El Gouna to dawka przeżyć, o których nie da się zapomnieć. Nie musisz posiadać swojego sprzętu, ani nawet żadnych umiejętności – prowadzimy kursy zarówno dla osób z doświadczeniem, jak i całkowicie od podstaw. Przyjedź do nas jedynie z kąpielówkami, pogodą ducha i otwartością na nową przygodę. O kursie kitesurfingu w kraju takim jak Egipt, będziesz opowiadać wszystkim napotkanym ludziom. Wypełnimy Twoją pamięć dobrymi wspomnieniami, a serce energią, która przełoży się na dalszy, sportowy rozwój. 

Ile kosztuje kitesurfing i wingsurfing w Egipcie?

Opublikowany na naszej stronie cennik odpowie Ci na wszystkie wątpliwości dotyczące tego, ile kosztuje kurs kitesurfingu i wingsurfingu w Egipcie. Znajdziesz tam różne dostępne warianty – w zależności od tego, ile godzin potrzebujesz i czy chcesz wybrać kurs indywidualny czy dla 2 osób z jednym instruktorem. Zobacz, co wchodzi w skład ceny i skorzystaj z oferty, serwując sobie aktywny wypoczynek w Afryce. Zapoznaj się z kalendarzem kursów i dostosuj urlop do aktualnych terminów. Sprawdź koszt i zaplanuj budżet na pobyt w El Gouna.

El Gouna w Egipcie – idealne miejsce na kite & wing

Profesjonalizm nie bierze się z przypadku – 16 lat w działanie w branży kitesurfingowej od 2002 roku nauczyło nas jak zapewnić uczestnikom kitesurfingu w Egipcie najwyższy stopień komfortu! Duży wpływ ma na to luksusowe otoczenie El Gouna – kitesurfing i wingsurfing w takich warunkach to spełnienie marzeń każdego miłośnika sportów wodnych. Na miejscu poznasz uczestników z całego świata, a następny raz wybierzesz się z nową ekipą przyjaciół – niezależnie od tego, czy będzie to Egipt czy inny rejon świata. Uprzedzamy, że powrót z El Gouna może być dla Ciebie bolesny. Za El Gouna się tęskni, do El Gouna się wraca. 

Formularz rezerwacji kursu kite

Formularz rezerwacji sprzętu kite​

Formularz rezerwacji asekuracji

Kitesurfing course booking form

course type

Group courses

Individual course

8 hours PROMO* Course

10 hours PROMO* Course

12 hours PROMO* Course

Bestseller

16 hours PROMO* Course

Group courses

Individual course

Single hour

45€/h

70€/h

Name and Surmane

E-mail address

Date from when

Date till when