PL EN RU NL

RedSeaZone - Szkoła Kitesurfingu w Egipcie

//RedSeaZone - Szkoła Kitesurfingu w Egipcie

Naszą specjalnością jest kitesurfing. Prowadzimy kursy: od „zera” do treningów zawodniczych. Wypożyczamy sprzęt. Organizujemy międzynarodowe zawody, eventy, obozy dla młodzieży, testy sprzętu oraz wyprawy kitesurfingowe na bezludne wyspy Morza Czerwonego – tzw. Kitesafari.

Płaska i płytka laguna (około 500 m wody po pas), piaszczysta plaża i dno, turkusowa woda oraz bardzo dobre statystyki wiatrowe sprawiają, że nie można wymarzyć sobie lepszego miejsca do pływania i nauki kitesurfingu.

Naszym priorytetem są Wasze wakacje! Stawiamy na jakość szkoleń, które prowadzą tylko profesjonalni instruktorzy IKO w kilku językach. Dbamy o bezpieczeństwo. Na wodzie zawsze zawsze czuwa ekipa z motorówki asekuracyjnej, a beach boy'e zapewniają pomoc w startowaniu i lądowaniu latawców. Tworzymy klimat, którego nie da się zapomnieć. Posiadamy biuro w Polsce oraz polską obsługę na miejscu.

Możesz nam zaufać. RedSeaZone funkcjonuje od 2005 roku. Nasze doświadczenie ze sportami wodnymi sięga roku 1992. Nabyliśmy je prowadząc sklep, szkoły windsurfingowo – kitesurfingowe oraz biuro podróży. Zapraszamy przez cały rok – u nas sezon trwa bez przerwy. 

RedSeaZone to przepis na udane wakacje: słońce, wiatr, woda oraz duuuużo kitesurfingu. 

Biuro i Surf Shop

Biuro otwarte jest od godz. 9.00 do zachodu słońca. Tutaj znajdziesz wszystkie przydatne informacje takie jak prędkość wiatru, temperaturę i tabelę pływów. Dowiesz się wszystkiego na temat kursów, szkoleń oraz wypożyczeń sprzętu. W biurze zarezerwujemy dla Ciebie dodatkowe atrakcje lub zamówimy taksówkę czy tok-toka'a! 

Nie starczyło czasu na zakupy przez wyjazdem? Nic straconego, nasz surfshop jest w pełni wyposażony: szorty, lycry, pianki, bikini, okulary przeciwsłoneczne, trapezy, a także deski i kajty!

Chill out

Zrelaksuj się, odpocznij lub zdrzemnij w cieniu naszych palm ;) Poczytaj książkę, posurfuj po internecie i zbierz siły na kolejną sesję na wodzie lub wieczorne beach party! Duże, zacienione miejsce wyposażone jest w materace, dywany i stoliki.

Sprzętownia i przechowalnia

Obecnie posiadamy kajty oraz deski firm: Gaastra Kiteboarding, Crazy Fly, Nobile, Wainman. zmieniamy na Cabrinha, Nobile, Shinn, Xenon, Gaastra Kiteboarding  Nasi kursanci mają do wyboru trapezy wysokie i niskie, a także impact vesty. Na kursach IKO obowiązkowe jest zakładanie kasku, butów oraz kamizelki lub impact vestu.

Przechowalnia jest wyposażona w ponad 100 boksów, gdzie możesz zostawić swoje kajty i deski. Baza jest strzeżona w nocy, więc Twój sprzęt jest bezpieczny. Przy boksach znajdują się wieszaki, na których można powiesić mokre ubrania i piankę.

Przebieralnia, prysznice i toalety

Przebieralnia jest wyposażona w zasłony, wieszaki i zamykane szafki, więc spokojnie możesz zostawić cenne rzeczy i iść na wodę. Kluczyki do szafek dostępne są w biurze.

Chcesz się opłukać ze słonej wody po skończonym pływaniu? W prysznicach znajdziesz słodką wodę. Zaraz obok znajduje się pojemnik z wodą na oczyszczenie sprzętu - możesz wypłukać tu swoją deskę, bar i trapez. Dla zmarzluchów mamy także prysznic z gorącą wodą! ;)

Na miejscu są oczywiście toalety: damska i męska.

Serwis

Nasi beachboy’e pomogą ze wszystkim: od pożyczenia śrubokrętu, do naprawy kajtów: wymiany balonów, przeszycia tub czy łatania dziur. Nasz warsztat jest bardzo dobrze wyposażony, więc wszystkie narzędzia możesz zostawić w domu. Jest również kompresor – najszybszy sposób na napompowanie kajta. Choć dla tych, którzy preferują rozgrzewkę przed pływaniem, zachowaliśmy kilka pompek :)

Nie wyjeżdżaj z kajtem pełnym soli! Zacienione miejsce z wieloma wieszakami na kajty służy do opłukiwania ich słodką wodą. Dzięki temu sprzęt dłużej Ci posłuży :)

 

 

 

Opinie Klientów//

Zobacz opinie naszych Klientów

Przeczytaj opinie naszych Klientów! Chcesz dodać własną? Zrób to przez facebook lub napisz nam w wiadomości!

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej?