Close

Baza kitesurfingu RedSeaZone

El Gouna, Egipt

Witajcie w bazie RedSeaZone!

Nowa baza kitesurfingu RedSeaZone w El Gouna, to miejsce zbudowane zupełnie od nowa na podstawie naszego doświadczenia i Waszych opinii. Poważnie zastanowiliśmy się nad funkcjonalnością i wygodą poszczególnych pomieszczeń. Aktualnie macie więcej miejsca na wypoczynek, oraz zjedzenie posiłku. Zobaczcie film, w którym Camel oprowadza po bazie oraz przeczytajcie opis poszczególnych stref.

Baza RedSeaZone - Twój nowy dom

Uwaga! Istnieje olbrzymie ryzyko, że w naszej bazie poczujesz się jak u siebie i nie będziesz chciał wrócić do domu. Mamy wszystko czego trzeba – bar, szatnie, przechowalnię i wypożyczalnię sprzętu oraz mnóstwo miejsca na odpoczynek w kilku strefach relaksu, między innymi na tarasie widokowym.

Bar Kiteria

Od śniadania przez lunch aż po solidny obiad – w Kiterii zadbamy, abyś miał wystarczająco dużo energii na kolejną sesję na wodzie. Dla spragnionych zimne i gorące napoje, a dla łasuchów słodkie co nieco.

Sprzętownia i przechowalnia

Obecnie posiadamy kajty oraz deski firm: Gaastra Kiteboarding, Crazy Fly, Nobile, Wainman. zmieniamy na Cabrinha, Nobile, Shinn, Xenon, Gaastra Kiteboarding Nasi kursanci mają do wyboru trapezy wysokie i niskie, a także impact vesty. Na kursach IKO obowiązkowe jest zakładanie kasku, butów oraz kamizelki lub impact vestu. Przechowalnia jest wyposażona w ponad 100 boksów, gdzie możesz zostawić swoje kajty i deski. Baza jest strzeżona w nocy, więc Twój sprzęt jest bezpieczny. Przy boksach znajdują się wieszaki, na których można powiesić mokre ubrania i piankę.

Szatnie, sanitariaty

Przebieralnia jest wyposażona w zasłony, wieszaki i zamykane szafki, więc spokojnie możesz zostawić cenne rzeczy i iść na wodę. Kluczyki do szafek dostępne są w biurze.

Chcesz się opłukać ze słonej wody po skończonym pływaniu? W prysznicach znajdziesz słodką wodę. Zaraz obok znajduje się pojemnik z wodą na oczyszczenie sprzętu – możesz wypłukać tu swoją deskę, bar i trapez. Dla zmarzluchów mamy także prysznic z gorącą wodą! 😉

Na miejscu są oczywiście toalety: damska i męska.

Biuro

Biuro otwarte jest od godz. 9.00 do zachodu słońca. Tutaj znajdziesz wszystkie przydatne informacje takie jak prędkość wiatru, temperaturę i tabelę pływów. Dowiesz się wszystkiego na temat kursów, szkoleń oraz wypożyczeń sprzętu. W biurze zarezerwujemy dla Ciebie dodatkowe atrakcje lub zamówimy taksówkę czy tok-toka’a! 

Surf Shop

Nie starczyło czasu na zakupy przez wyjazdem? Nic straconego, nasz surf shop jest w pełni wyposażony: szorty, lycry, pianki, bikini, okulary przeciwsłoneczne, trapezy, a także deski i kajty!

Chill out

Nasza baza to praktycznie jedna wielka strefa chill out. Leżaki w cieniu, hamaki między palmami, mnóstwo zacienionego miejsca przy bazie – jak nie pływasz, odpoczywasz.

Serwis

Nasi beachboy’e pomogą ze wszystkim: od pożyczenia śrubokrętu, do naprawy kajtów: wymiany balonów, przeszycia tub czy łatania dziur. Nasz warsztat jest bardzo dobrze wyposażony, więc wszystkie narzędzia możesz zostawić w domu. Jest również kompresor – najszybszy sposób na napompowanie kajta. Choć dla tych, którzy preferują rozgrzewkę przed pływaniem, zachowaliśmy kilka pompek 🙂

Nie wyjeżdżaj z kajtem pełnym soli! Zacienione miejsce z wieloma wieszakami na kajty służy do opłukiwania ich słodką wodą. Dzięki temu sprzęt dłużej Ci posłuży 🙂

Baza kitesurfingu RedSeaZone - galeria

Zobacz także

Pogoda El Gouna

Nasz spot w El Gounie

Jak dojechać

Noclegi w El Gounie

Formularz rezerwacji kursu kite