Close

Wypożyczalnia sprzętu kite

Mamy sprzęt dla każdego na dowolny wiatr

Dobry sprzęt to podstawa

Podstawą szybkiego osiągania postępów jest dobry, oraz odpowiednio dobrany sprzęt. Szkoła RedSeaZone jest wyposażona w najnowszy sprzęt renomowanych marek: Gaastra Kiteboarding, Nobile, Crazy Fly. Dzięki szerokiej palecie dostępnego sprzętu możecie zapoznać się z różnymi typami latawców i desek, co z pewnością ułatwi Wam wybór przy potencjalnym zakupie.

 

W RedSeaZone posiadamy ponad 50 latawców w rozmiarach od 5.0 do 17.0 oraz 30 desek w rozmiarach od 120 cm do 160 cm.

Latawce

W naszej wypożyczalni posiadamy latawce każdego typu – od łatwych i przyjaznych latawców dla początkujących przez freestyle’owe  open C-shape’y po słabowiatrowe kite’y dzięki którym będziesz mógł cieszyć się pływaniem już od 9 węzłów. Z nami nie zmarnujesz wakacji czekając na odpowiedni wiatr. Dzięki bogatemu wyborowi naszej wypożyczalni na pewno znajdziesz latawiec odpowiedni dla Ciebie!

UWAGA: ze względów na egipskie przepisy prawne, szkoła nie może ubezpieczyć sprzętu i dlatego też nie bierze za niego odpowiedzialności. Sprzęt można ubezpieczyć indywidualnie.

Cennik wypożyczenia sprzętu do kitesurfingu

Sprzęt do kitesurfingu można wypożyczyć w dowolnym zestawieniu na wybraną ilości dni. Im dłuższe wypożyczenie, tym większy rabat.

Cena zawiera:

Rabaty:

UWAGA!

Sprzęt kitesurfingowy wypożyczamy osobom posiadającym kartę IKO z osiągniętym poziomem 3. W przypadku braku karty istnieje możliwość weryfikacji umiejętności oraz wystawienia karty przez naszego instruktora. System ten jest stosowany dla zapewnienia bezpieczeństwa klientów jak również dla pewności RedSeaZone, że wypożyczający są zdolni do posługiwania się sprzętem. Latawce i deski są wypożyczane na klienta. Klient zostanie obciążony kosztami napraw uszkodzeń wynikających z użytkowania niezgodnego z przeznaczeniem.

Formularz rezerwacji sprzętu kite​

Formularz rezerwacji kursu kite