Close

Kursy kitesurfingu
na każdym poziomie zaawansowania

Kursy kitesurfingu dla początkujących i zaawansowanych

Prowadzimy kursy kitesurfingu dla każdego – dla początkujących, którzy jeszcze nie mieli styczności z tym sportem, przez kursy dla średnio zaawansowanych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności, a także dla osób na najwyższym poziomie pragnących opanować najtrudniejsze kitesurfingowe ewolucje. Należysz do którejś z tych grup? W takim razie koniecznie wypróbuj nasz kurs kite i przekonaj się, jaką świetną zabawą jest ten sport!

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i metodom szkoleniowym kitesurfing stał się powszechnie dostępnym sportem. Wystarczy podstawowa sprawność fizyczna i chęci. Ostrzegamy: kitesurfing wciąga! 😉

Przyjemnie, skutecznie, bezpiecznie

Jesteśmy licencjonowaną szkołą kitesurfingu (licencja IKO nr 704) i jedyną polską szkołą w Egipcie. Mamy doświadczenie, które sięga aż 1992 roku. Nasi instruktorzy kite to profesjonaliści i pasjonaci, którzy uprawiają ten sport na co dzień – szkolą, trenują do zawodów, testują sprzęt… Dbamy o naszych uczniów oraz o to, by lekcje kitesurfingu były pełne nie tylko nauki, ale również dobrej zabawy!

Kitesurfing - Kursy dla początkujących

Nasze kursy kitesurfingu dla osób dopiero zaczynających przygodę z tym sportem pozwolą w przyjaznej atmosferze się z nim zapoznać i przekonać, jaka świetna to zabawa. Kursy dla początkujących to oferta skierowana do osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z kitesurfingiem.

Kurs kite poziom IKO 1

Poziom IKO 1 to kurs kitesurfingu obejmujący absolutne podstawy, które sprawią, że zaprzyjaźnisz się z latawcem i nauczysz się kontrolować jego moc! Zapoznasz się z naszym spotem,  teorią żeglowania, nazewnictwem, dowiesz się jak przygotować sprzęt, a co najważniejsze, poznasz zasady bezpieczeństwa.

Poziom ten obejmuje również:

Kurs kite poziom IKO 2

Kurs kite IKO 2 to poziom, który już w całości spędzisz w wodzie! Wykorzystasz tu wszystkie zdobyte wcześniej umiejętności i dołożysz deskę. Pierwszy udany start to jeden z najprzyjemniejszych momentów kursu i pierwsza nagroda za włożony wysiłek! Prawda, że przychodzi szybko? Ani się nie obejrzysz, jak będziesz mógł podjąć nasze kursy kitesurfingu dla zaawansowanych!

Poziom ten obejmuje:

Kursy dla średnio zaawansowanych

Kursy kitesurfing dla średniozaawansowanych to oferta skierowana do osób, które mają już za sobą pierwsze kroki w kitesurfingowym świecie. Jeśli ogarniasz już body dragi, potrafisz sterować latawcem lub opanowałeś już pierwsze starty – w poniższe ofercie znajdziesz coś dla siebie.

Kurs kite poziom IKO 3

Kurs kite IKO 3 to Twoja droga do samodzielności. Gdy już opanujesz starty z deską, nauczymy Cię pływać ostro na wiatr i wracać w miejsce, z którego wypłyniesz. Zaczniesz robić zwroty i być może wykonasz swoje pierwsze próby skoków! To te umiejętności sprawią, że poczujesz się komfortowo na wodzie i pokochasz kitesurfing!

Kurs kite poziom IKO 4

Kurs kite IKO 4 to poziom, w którym wzrasta poziom adrenaliny. Skoro starty masz już opanowane do perfekcji, a zwroty wychodzą Ci coraz lepiej, przychodzi pora na skoki i bardziej zaawansowane umiejętności! Ponieważ jesteś już samodzielnym kitesurferem, to ostatni moment na przypomnienie zasad bezpieczeństwa i prawa drogi!

 

Poziom ten obejmuje:

  • proste skoki,
  • zwroty kierunkowe z wiatrem „do switcha”,
  • skoki z chwytem deski,
  • pomoc dla innego kitesurfera na wodzie,
  • przetransportowanie innej deski na ląd,
  • zaawansowane znaki kitesurfingowe,
  • dobór sprzętu do różnych odmian kitesurfingu,
  • aerodynamikę.

Ile godzin potrzebujesz by nauczyć się kite'a?

Kitesurfing, pomimo tego, że zalicza się do sportów ekstremalnych, nie jest aż tak trudny. Osiągnięte umiejętności bardzo szybko zaczynają sprawiać przyjemność! Nie mniej, każdy robi postępy w innym czasie i trudno jednoznacznie przewidzieć po ilu godzinach zaczniesz pływać na desce. Bez względu na to, czy będzie to 8, czy 14 godzin nie ma powodu do obaw – w końcu, to i tak niewiele! Nauka kitesurfingu to bardzo indywidualna sprawa, nie przejmuj się, jeżeli idzie Ci odrobinę wolniej niż znajomym!

Jeżeli zaczynasz przygodę z kitesurfingiem i chcesz poczuć na własnej skórze przyjemność, jaką daje ten sport, rozważ kurs 10-godzinny indywidualny lub 12-godzinny grupowy. To najczęściej wybierane opcje przez naszych kursantów i ogólnie rzecz biorąc średni czas potrzebny do opanowania pierwszych startów na desce! Do dzieła! Ulokowana w El Gouna polska baza kite czeka na Ciebie!

Pakiety PROMOCYJNE: kurs + wypożyczenie

Pakiety kurs + wypożyczenie to najlepszy wybór dla osób, które chcą wycisnąć z wyjazdu jak najwięcej. Korzystając z naszych pakietów, otrzymujecie tygodniowy pakiet wypożyczenia sprzęt wraz z kursem w promocyjnej cenie.

Rodzaj kursu

CENA

Kurs kitesurfingu na każdym poziomie! IKO 1/2/3/4/5

Kurs kitesurfingu dla osób początkujących i średniozaawansowanych.

cena od 45 €

Indywidualna Lekcja Kitesurfingu

Skorzystaj z lekcji indywidualnej by skupić się na dopracowaniu konkretnych manewrów.

cena od 45 €

Pakiet Kurs Kitesurfingu + Sprzęt

Wybierz odpowiednią liczbę godzin szkolenia i dobierz do tego wypożyczenie sprzętu.

cena od 45 €

Kitesurfing: warsztaty freestyle

Przenieś swój kitesurfing na wyższy poziom. Naucz się latać naprawdę wysoko oraz wykonaj swój pierwsze trick!

cena od 45 €

Odświeżający Kurs Kitesurfingu – Refresher

Pomożemy Tobie wytrymować nowy sprzęt, pokażemy jak on działa a także przypomnimy najważniejsze rzeczy z kursu oraz uzupełnimy braki.

cena od 45 €

Kursy kitesurfingu - zaufaj profesjonalistom

Jeśli marzy Ci się nauka kitesurfingu w Egipcie, serdecznie zapraszamy do naszej szkoły! Jesteśmy profesjonalistami, mamy wieloletnie doświadczenie i wielu zadowolonych ze współpracy kursantów. Niezależnie od tego, czy interesują Cię kursy kitesurfingu dla początkujących, czy zaawansowanych, w naszej bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie! Nie czekaj dłużej, ale rezerwuj termin już dziś, aby wkrótce poczuć deskę i wodę pod stopami, wiatr we włosach oraz adrenalinę krążącą w żyłach. Każdy kurs kitesurfingu z nami to świetna zabawa<, niezależnie od tego, czy będziesz się uczyć indywidualnie, czy w grupie. Zapraszamy!

Kurs kitesurfingu w tandemie

Kite w tandemie to unikatowa, nowoczesna metoda nauki kitesurfingu – żadne umiejętności nie są wymagane by zacząć! Takie lekcje polecamy szczególnie tym osobom, które chciałyby spróbować prawdziwego kitesurfingu (pływania w ślizgu, skoków) bez  przechodzenia pełnego kursu, a także tym miłośnikom tego sportu, którzy zatrzymali się i nie mogą poradzić sobie z przejściem do kolejnego poziomu umiejętności – jeśli nie możecie wykonać startu z deską lub boicie się pierwszego skoku, jazda w tandemie pozbawi Was tych barier! Tandem = podwójny postęp! Polecany przez nas kurs kite w parze to doskonała opcja dla każdego! Przekonaj się o tym osobiście!

Uwaga: maksymalna waga do pływania w tandemie to 65 kg.

30 minutowe zajęcia w tandemie to zaledwie 30 €.

Kursy kite w RedSeaZone - galeria

Formularz rezerwacji kursu kite