Close

Kursy kitesurfingu
na każdym poziomie zaawansowania

Kursy kitesurfingu dla początkujących i zaawansowanych

Prowadzimy kursy kitesurfingu dla każdego – dla początkujących, którzy jeszcze nie mieli styczności z kitesurfingem, przez kursy dla średnio zaawansowanych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności, a także dla osób na najwyższym poziomie pragnących opanować najtrudniejsze kitesurfingowe ewolucje.

Jesteśmy licencjonowaną szkołą kitesurfingu (licencja IKO nr 704) i jedyną polską szkołą w Egipcie. Nasze doświadczenie sięga aż 1992 roku. Nasi instruktorzy kite to profesjonaliści i pasjonaci, którzy uprawiają ten sport na co dzień – szkolą, trenują do zawodów, testują sprzęt…

Przyjemnie, skutecznie, bezpiecznie

Kitesurfing traktujemy na serio – to nie tylko nasza pasja, ale przede wszystkim nasza praca. Dbamy o to by Wasze szkolenie było przyjemne, skuteczne i bezpieczne! Zaufajcie nam, wiemy jak sprawić żebyście pokochali latawiec i deskę tak samo jak my… 😉 Szkolimy indywidualnie oraz w dwuosobowych grupach.

Kursy dla początkujących

Kursy dla początkujących to oferta skierowana do osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z kitesurfingiem.

Kurs kite poziom IKO 1

Poziom IKO 1 to absolutne podstawy, które sprawią, że zaprzyjaźnisz się z latawcem i nauczysz się kontrolować jego moc! Zapoznasz się ze spotem,  teorią żeglowania, nazewnictwem, dowiesz się jak przygotować sprzęt, a co najważniejsze poznasz zasady bezpieczeństwa.

Poziom ten obejmuje również:

Kurs kite poziom IKO 2

Poziom IKO 2 to poziom, który już w całości spędzisz w wodzie! Wykorzystasz tu wszystkie zdobyte wcześniej umiejętności i dołożysz deskę. Pierwszy udany start to jeden z najprzyjemniejszych momentów kursu i pierwsza nagroda za włożony wysiłek! Prawda, że przychodzi szybko?

Poziom ten obejmuje:

Kursy dla średnio zaawansowanych

Kursy dla średniozaawansowanych to oferta skierowana do osób, które mają już za sobą pierwsze kroki w kitesurfingowym świecie. Jeśli masz za sobą body dragi, potrafisz sterować latawcem lub opanowałeś już pierwsze starty – w poniższe ofercie znajdziesz coś dla siebie.

Kurs kite poziom IKO 3

Poziom IKO 3 to Twoja droga do samodzielności. Gdy już opanujesz starty z deską nauczymy Cię pływać ostro na wiatr i wracać w miejsce, z którego wypłyniesz. Zaczniesz robić zwroty i być może wykonasz swoje pierwsze próby skoków! To te umiejętności sprawią, że poczujesz się komfortowo na wodzie i pokochasz kitesurfing! Poziom ten obejmuje również:

Kurs kite poziom IKO 4

Poziom IKO 4 to poziom, w którym wzrasta poziom adrenaliny. Skoro starty masz już opanowane do perfekcji, zwroty wychodzą Ci coraz lepiej, przychodzi pora na skoki i bardziej zaawansowane umiejętności! Skoro jesteś już samodzielnym kitesurferem, czas też na przypomnienie zasad bezpieczeństwa i prawa drogi! Poziom ten obejmuje:

Ile godzin potrzebujesz by nauczyć się kite'a?

Kitesurfing – mimo, że zalicza się do sportów ekstremalnych – nie jest aż tak trudny, a rezultaty szybko zaczynają sprawiać przyjemność! Nie mniej, każdy robi postępy w innym czasie i trudno jednoznacznie przewidzieć po ilu godzinach zaczniesz pływać na desce. Bez względu na to czy będzie to 8 czy 14 godzin nie ma powodu do obaw – w końcu, to i tak niewiele!

Jeżeli zaczynasz przygodę z kitesurfingiem i chcesz poczuć na własnej skórze przyjemność jaką daje ten sport rozważ kurs 10-godzinny indywidualny lub 12-godzinny grupowy. To najczęściej wybierane opcje przez naszych kursantów i ogólnie rzecz biorąc średni czas potrzebny do opanowania pierwszych startów na desce! Do dzieła!

Pakiety PROMOCYJNE: kurs + wypożyczenie

Pakiety kurs + wypożyczenie to najlepszy wybór dla osób, które chcą wycisnąć z wyjazdu jak najwięcej. Korzystając z naszych pakietów otrzumujecie tygodniowy pakiet wypożyczenia sprzęt wraz z kursem w promocyjnej cenie.

Rodzaj kursu

CENA

Kurs kitesurfingu na każdym poziomie! IKO 1/2/3/4/5

Kurs kitesurfingu dla osób początkujących i średniozaawansowanych.

cena od 45 €

Indywidualna Lekcja Kitesurfingu

Skorzystaj z lekcji indywidualnej by skupić się na dopracowaniu konkretnych manewrów.

cena od 45 €

Pakiet Kurs Kitesurfingu + Sprzęt

Wybierz odpowiednią liczbę godzin szkolenia i dobierz do tego wypożyczenie sprzętu.

cena od 45 €

Kitesurfing: warsztaty freestyle

Przenieś swój kitesurfing na wyższy poziom. Naucz się latać naprawdę wysoko oraz wykonaj swój pierwsze trick!

cena od 45 €

Odświeżający Kurs Kitesurfingu – Refresher

Pomożemy Tobie wytrymować nowy sprzęt, pokażemy jak on działa a także przypomnimy najważniejsze rzeczy z kursu oraz uzupełnimy braki.

cena od 45 €

Kursy kite w RedSeaZone - galeria

Formularz rezerwacji kursów kitesurfingu

Nazwa kursu

Kursy 2-osobowe

Kurs indywidualny

Kurs 8-godzinny PROMO

Kurs 10-godzinny PROMO

Kurs 12-godzinny PROMO

Bestseller

Kurs 16-godzinny PROMO

Kursy 2-osobowe

Kurs indywidualny

Pojedyncza godzina

45€/h

70€/h

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Data od kiedy

Wybierz dzień, od którego chcesz rozpocząć wypożyczenie.

Data do kiedy

Wybierz dzień zakończenia wypożyczenia.