Close

Kitesafari

KITEAWAY x REDSEAZONE

pośród wysp Morza Czerwonego

Najbardziej luksusowy wyjazd kite

Kiteaway & RedSeaZone Kitesafari to najbardziej luksusowy wyjazd w naszej ofercie. Zwiedziliśmy wiele spotów na całym świecie i obóz kitesafari jest zdecydowanie najlepszym i zupełnie wyjątkowym wyjazdem. Postawiliśmy na najwyższy standard łodzi! To pływający hotel z jacuzzi, sauną, zjeżdżalnią, restauracją i pięknymi pokojami! Tydzień na luksusowej, 44-metrowej łodzi, pływanie na przepięknych spotach przy równym wietrze sprawi, że to będzie Twoje najlepsze kite’owanie w życiu!

Kitesafari = 3xLux

Terminy

17 - 23 Kwiecień 2022

01 - 07 Maj 2022

15 - 21 Maj 2022

12 - 18 Czerwca 2022

18 - 24 Wrzesień 2022

25 Wrzesień - 01 Października 2022

Miejsce

Morze Czerwone, Egipt

Noclegi

Luksusowe łodzie motorowe

Cena

Od 1300 euro za osobę

Informacje

Kitesafari to przede wszystkim niezapomniane przeżycie, przygoda i absolutnie wyjątkowy sposób wyjazdu na kite’a! Wyobraź sobie… Budzisz się na łodzi zacumowanej na morzu niedaleko bezludnych wysp, gdzie możesz pływać na kajcie przez cały dzień po płaskiej jak tafla wodzie, na obiad jesz świeże ryby i owoce morza, a wieczorem wraz z resztą ekipy popijasz drinki pod spektakularnie rozgwieżdżonym niebem! Można zapomnieć o troskach, stres z pracy znika w oka mgnieniu, a nowe znajomości zawarte na Kitesafari zostają na długo, bo nie ma lepszego miejsca na integrację niż łódź z dala od cywilizacji 🙂

Dlaczego musisz pojechać na kitesafari?

Lista powodów jest naprawdę mocna: w idealnych warunkach poczynisz najszybsze postępy na kajcie, odpoczniesz na luksusowej łodzi w doborowym towarzystwie, Twoje oczy rozpieszczać będą rajskie widoki a podniebienie świeże owoce morza.

Idealne spoty i kite przygoda

Spoty, na które Was zabierzemy to raj dla kitesurferów. Płaska, jak lustro woda, puste i ogromne przestrzenie, turkusowe i ciepłe morze – Spoty, na które Was zabierzemy to istny raj dla kitesurferów i kite przygoda!

Wyprawy upwind i downwind

Wyprawy upwind i downwind, pływanie pomiędzy wyspami z delfinami, mantami i żółwiami i najlepszy wiatr w całym Egipcie.

Na wyspach prawdopodobieństwo wiatru jest dużo większe niż na lądzie, poprzez ich położenie oraz efekt termiki.

W czerwcu możesz liczyć na 90% dni wietrznych! Potrzebujesz więcej argumentów?

Totalny progress!

W takich warunkach, ze stabilnym wiatrem, ciepłą wodą, płaską, płytką i bezkresną laguną – skill murowany! Prowadzimy szkolenia na każdym poziomie, zarówno dla tych zupełnie od zera jak i chętnych na rozwój swoich umiejętności – głodnych progress’u, freestyle’u czy deski kierunkowej zapraszamy na Progress Camp!

Jak na Karaibach!

Widoki, turkusowa woda, delfiny i niesamowite warunki do pływania, tak cudownie, a tak blisko!

Idealne warunki – duży postęp

Pływając po płaskich lagunach przy równym wietrze i zrobisz ogromny postęp, a dzięki JUMP CLINIC, będziesz mógł nauczyć się, jak skakać wyżej i miękko lądować!

Całkowity reset!

Tydzień na łodzi to czas aktywnie spędzony z grupą fajnych ludzi, w otoczeniu natury, sprawi, że w końcu na prawdę odpoczniesz.

Integracja i przyjaźnie na całe życie

Na łodzi, z dala od cywilizacji, telewizorów, komputerów i innych rozpraszaczy rodzą się wspaniałe znajomości i przyjaźnie.

Poczuj się luksusowo!

Postawiliśmy na najwyższy standard łodzi, która spełnia oczekiwania 5* hotelu – 44-metrowy luksusowy Captain Sparrow! Na niej zrelaksujesz się, pobawisz, dobrze zjesz i poczujesz wyjątkowo.

Zakwaterowanie na luksusowym jachcie

Nasze łodzie to 45 – metrowy jacht Turquoise, zbudowany w 2020 roku oraz  44-metrowy jacht Captain Sparrow – zbudowany w 2018 roku. Posiadaja 4 pokłady, jadalnię, 2 salony z full HD TV, dwa duże tarasy słoneczne z leżakami i materacami do dyspozycji gości.

Dla Waszego relaksu na łodzi jest jacuzzi, sauna, fotele do masażu, zjeżdżalnia, pompowany basen, trampolinę czy banan do ciągania się za motorówką.

Captain Sparrow to 14 dwuosobowych kajut, kolei Turquoise to 17 dwuosobowych kajut. Do dyspozycji mamy kajuty małżeńskie, kajuty double oraz kajuty twin z oddzielnymi łóżkami.  Wszystkie kabiny wyposażone sa w obszerną łazienkę, z telewizorem i indywidualnie sterowaną klimatyzacją i lodówką. 

Łódzie wyposażone sa w ciche generatory, dzięki czemu osoby zajmujące najbliższe kajuty  mogą się wyspać. Załoga łodzi jest wyszkolona do organizowania safari kitesurfingowego i nurkowego i jest do dyspozycji swoich gości.

FB 10 copy
FB 58922515_2349755205307184_6286321821864165376_n

Szkolenia

Nasza niezawodna i profesjonalna kadra instruktorska pomoże Ci odkryć zajawkę na kite’a! Na płaskiej wodzie przy równym wietrze postęp wchodzi bardzo szybko! Poza tym rozległa wiedza o kitesurfingu, sprzęcie i bezpieczeństwie przyda Ci się na całe życie.Zapraszamy na Progress Camp!

Przykładowy plan wyjazdu na kitesafari

NIEDZIELA

Przylot do Egiptu na lotnisko w Hurghadzie i transfer do Mariny (ok 30 min), Jeśli wszyscy będziemy na łodzi przed godziną 15.00, wyruszamy w morze tego samego dnia i popłyniemy na pierwszy spot, jeśli nie, wypłyniemy następnego dnia, jak najwcześniej rano.

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

Odkrywamy wyspy i spoty znajdujące się najdalej na północ Morza Czerwonego.

Nie istnieje tam ruch turystyczny, w związku z tym będziemy sam na sam z najwspanialszą naturą. Tam rafy nie straciły koloru, ciekawe delfiny podpływają i bawią się z nami a ryby mienią się tysiącem barw. W tym czasie będziemy prowadzili zajęcia kitesurfingowe i szkolenia.

Jeżeli warunki i lokalizacje następnych spotów pozwolą to zorganizujemy downwindy czyli grupowe spływy na kite z wiatrem.

SOBOTA

Możliwa wczesna kite sesja przed śniadaniem
09:00 śniadanie. Łódź wypływa do portu w Hurghadzie
12:00 przypływamy do portu w Hurghadzie
24:00 wyjeżdżamy na lotnisko w Hurghadzie

NIEDZIELA

04:00 lot do Polski

RedSeaZone & Kiteaway Kitesafari 2021 - oferta

Cena od 1300 euro za osobę

Cena zawiera

Dodatkowo płatne

Jeżeli masz pytania związane z tym wyjazdem kitesurfingowym lub chcesz zarezerwować miejsce – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Terminy

25 kwietnia - 1 maja 2021

30 maja - 5 czerwca 2021

6 - 12 czerwca 2021

13 - 19 czerwca 2021

19 - 25 września 2021

26 września - 2 października 2021

3 - 9 października 2021

Miejsce

Morze Czerwone, Egipt

Noclegi

Luksusowe łodzie motorowEe

Cena

Od 1300 euro za osobę

Informacje i rezerwacja

​+48 733 777 533

info@redseazone.com

Lub zamów za pomocą LiveChata.

Zobacz inne eventy i wyjazdy kite

Kiteaway x RSZ Kitesafari

Całodniowy rejs na Tawilę

Formularz rezerwacji kursu kite